Nikwax - TX Direct Spray On Impregneermiddel
15,99
15,99
-
Klantenbeoordeling 9.4
-
Gratis verzenden (NL & BE vanaf €35)
-
90 dagen retourgarantie
De Nikwax TX Direct zorgt voor een waterafstotende laag die via een spray wordt aangebracht. Er wordt een water-afstotende laag gecreërd, terwijl de ademende functie blijft bestaan. Zo zorgt het ervoor dat de waterafstotendheid van oude, afgedragen kleding wordt hersteld. Inhoud van 300ml.
- Het onderhoudt de ademende functies
- Het verlengt de levensduur van je spulen en verbetert de prestaties bij slecht weer
- Eenvoudig aan te brengen
Hoe te gebruiken:
Leg het schone item op een schone vlakke ondergrond Spray met Nikwax TX.Direct op 15 cm afstand ophet kledingstuk Spray gelijkmatig over het gehele oppervlak Wacht 2 minuten en verwijder dan het teveel met een vochtige doek Controleer of alles is behandeld Let er op dat de jas schoon is wanneer u de laag erop gaat aanbrengen.
Artikelnummer | 30571 |
---|---|
GTIN/EAN: | 5020716571002 |
Type onderhoudsmiddel | Impregneren |
Verwerking | Spray-On |
Aanmelden
Als je het er op sprayt blijft het er soms wat op staan. Belangrijk is dat je er wat onder legt dat de omgeving beschermt. Daarna is je product goed waterdicht. T.o.v. het wasmiddel waar je maar een paar producten kan wassen gaat deze langer mee.

We helpen je graag. Onze klantenservice is altijd bereikbaar.
Je eigen omgeving
Volg je bestelling, betaal facturen of retourneer een artikel