123 - Omega Dry Impregneermiddel Tent
Voor het waterdicht maken van nagenoeg elk soort DROOG tentdoek
16,99
16,99
-
Klantenbeoordeling 9.1
-
Gratis verzenden (NL & BE vanaf €50)
-
90 dagen retourgarantie
Houd het droog in je tent met 123 Omega Dry Impregneermiddel.
Alleen te gebruiken voor het impregneren van hele vlakken van DROOG tentdoek. Gebruik voor kleine stukjes tentdoek wordt afgeraden.
Werk altijd van binnen naar buiten en gebruik een borstel om los vuil te verwijderen (gebruik in combinatie met de 123 tentdoekborstel voor een optimaal resultaat). Als het doek vies is werkt het impregneermiddel minder goed. Daarom is het verstandig om het doek eerst goed te reinigen met 123 Alpha Tentdoekreiniger. Laat het tentdoek hierna zeker 36 uur drogen voordat je het impregneermiddel gebruikt (voor nat doek kan je 123 Omega Wet Impregneermiddel gebruiken).
Houd er rekening mee dat het doek na het impregneren één tint donkerder wordt. Zorg dat er geen impregneermiddel op de ramen komt. Wanneer dit wel gebeurt moet dit direct afgeveegd worden met een doekje. Laat het tentdoek na het impregneren eerst 24 uur drogen voordat je het opbergt.
Lees voordat je het product gaat gebruiken de gebruiksaanwijzing goed door.
Productkenmerken:
- Voor het impregneren van ±15 m² tentdoek
- Werkt alleen op DROOG en schoon doek
- Na het impregneren het tentdoek 24 uur laten drogen voordat je het opbergt
- Dit product bevat geurloze kerosine
- Niet gebruiken bij temperaturen boven 20 °C
| Artikelnummer | 55000064 |
|---|---|
| GTIN/EAN: | 8717524620141 |
| Inhoud (in liters) | 1 |
| Merk | 123 |
Aanmelden
We helpen je graag. Onze klantenservice is altijd bereikbaar.
Volg je bestelling, betaal facturen of retourneer een artikel